Partneři

Na poskytování kvalitních produktů a služeb Ilumine spolupracuje s následujícími partnery:

Schüco vyvíjí a na celém světě nabízí kompletní solární systémy včetně komponent z hliníku, plastů a oceli. Do sortimentu patří solární moduly, měniče napětí i konstrukční systémy vysoké kvality. Schüco team v České republice disponuje kvalitními odborníky, kteří jsou ochotni spolupracovat na komplexních projektech. Schüco je také dodavatel kvalitních měničů německé firmy SMA.
   
Architektonická kancelář V.V.V.ARCHITEKTI se zabývá navrhováním bytových, občanských a průmyslových staveb, rodinných domů a interiérů. Kvalitně zpracují veškeré projektové dokumentace od studií, přes projekty pro územní řízení a stavební povolení až po realizační projekty. Jsou autorizovanými architekty a členy České komory architektů.
   
   
Další zajímavé informace naleznete u naších informačních partnerů:
   
Czech RE Agency podporuje a rozvíjí využívání obnovitelných zdrojů energie. Organizuje vzdělávací programy, konference a odborné semináře. Podporuje modelové projekty a výzkum nových technologií. CZECH RE Agency je zdrojem důležitých informací ať prostřednictvím webových stránek nebo zprostředkované ochotnými pracovníky.
   
Solární liga organizuje soutěž měst a obcí ve vybavenosti solární technikou a zároveň poskytuje zdroj zajímavých informací o solární energii z Česka i zahraničí.
   
Na stránkách Energetického regulačního úřadu naleznete srozumitelné odpovědi na často kladené otázky v oblasti obnovitelných zdrojů


 
 
Copyright 2009 Ilumine